KONST / Litografier / Färglitografi 14052135
nr 1405 2135
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 50/50. Motivet: 61x45. Yttermått inklusive ram: 77x61 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:40:43
19/6 18:28:31
700 kr
21/6 13:36:17
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer